| SnicK a întrebat:

Sunt pe RDS si vreau ca atunci cand imi deschid calculatorul sa mi se conecteze automat la internet...ca acum trebuie sa dau CONNECT.
Va rog, vreau sa mi se porneasca internetul singur.

Răspuns Câştigător
| TzaCaNeL a răspuns:

In properties la conexiune debifeaza "prompt for username and password" si o sa se conecteze direct

5 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Cu placere happy

PS: Nu va enerveaza bugul asta straight face m-a facut anonim worried laughing

| YLLL a răspuns:

Anonim merita fundita.Anutza dc sa. ti dea tie funda ca nu la. i ajutat cu nimic?laughing
Am observat ca. cam cersesti fundite.Nu e concurs de fundite.laughing

| ecristinamc a răspuns:

Si eu sunt la fel sa stii.
Am avut o problema mai d emult si acum asa trebuie.
Anonim mersi mult si pe mine m-ai ajutat

| cristyz a răspuns:

Ce windows ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce bine ca nu-s pe RDS ci sunt pe dolce tongue cand intru deja e conectatbatting eyelashes

da si tu o fundita ca nu te doare mana plsbatting eyelashes