| daddy a întrebat:

Stie cineva cum sa fac sa mi se conecteze netu automat cand deschid calculatorul? thinking big grin

9 răspunsuri:
| gabitza_3022 a răspuns:

Incearca in setaribig grin daca arelaughingeu nu stiu ca am wireless(orange) si de acolo l'am setat

| gabitza_3022 a răspuns:

Incerca in control panel-network connections-(dai un clic pe una din casutele alea de acolo si in stanga pe parte informatiile dsp fisierul selectat trebuie sa apare change settings of this connection

Bafta! sper ca te ajuta raspunsul meu...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in setarile de la modem si umbla pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci un shortcut al conexiunii si il copii in directorul (C:\Documents and Settings\Administrator\Start Menu\Programs\Startup) "Startup".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in internet explorer, dup-aia sus la TOOLS, dup-aia la INTERNET OPTIONS, dup-aia in tab-ul CONNECTIONS dai ADD la conexiunea ta si dup-aia selectezi de mai jos "always dial my default connection". asta ar trebui sa rezolve problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste programul ADSL autoconnect.happy

| daddy explică:

RDS ( radom dysconnecting system ) laughing

| zxsds a răspuns:

Pai doar atat? Da-ne detalii prin ce ai acces la internet...

| xxx_3187 a răspuns:

Ce internet ai?