| PrintiiiisaTa a întrebat:

Sunt racita :-s Imi curge nasul,stranut, ma ustura gatul. Si cand inghit, aud un pocnit in urechea stanga straight face
Eu in vacanta de iarna am avut otita la urechea stanga. Tot din cauza ca am fost racita. Dar mi-a trecut. E normal sa aud pocnitul ala in ureche? worried worried vA ROG AJUTATI-MA!

3 răspunsuri:
| mariukka a răspuns:

Da

| AiEnma97 a răspuns:

Si eu fac otita. Doare ingrozitor, de aceea sunt foarte atenta acum. Dar eu o fac de la curent, daca am apa in urechi, nu de la raceala... Si pocnitul in ureche ar trebui sa nu fie ceva grav, doar sa se auda cam o ora sau doua. Nici n-o sa-ti dai seama cand dispare happy

| Nezura a răspuns:

Da, este normal kiss, nu te temewinking