| Carinaaaaaaaaa a întrebat:

Buna ziua! De ieri îmi cam simt urechea stângă înfundată, nu ma doare deloc doar ca o simt foarte înfundată si dupa ce tusesc se desfunda dar apoi se infunda iar si tot asa laughing Sa fie otita? Mentionez ca sunt si putin răcită, mi se infunda si nasul si ma ustura gâtul putin...sa fie de la răceală? Multumesc si numaiii binee tuturor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil de la raceala este acesta manifestare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai un dop de ceară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la răceală sau ai tras curent, trece stai liniștită.

| AndreeaCristina1992 a răspuns:

Buna. Si mie de fiecare dată când sunt răcită mi se înfundă. Probabil această este cauza. Te inteleg, si mie mi-a fost foarte frica laughing)
Eu am luat timp de o săptămână antibiotic.