| mynameisseby a întrebat:

Sunt singur acasa in seara asta, vine un prieten la mine... ce ziceti sa facem in afara de jucat pe pc si filme tvbig grin!?

2 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Scrie in poza ta de profil ca esti mult prea sezy. In cazul asta, cred ca cea mai buna varianta este sa jucati fazan toata noaptea. Daca nu rezistati sa jucati doar fazan, atunci jucati septica! happy Distractie placuta!

| Vasy10 a răspuns:

Uitativa la un film e groaza sau poate jukati o carte cu ceva muzicaa in fundal.Noapte Buna!