| LosSantos12 a întrebat:

Sunt singurul caruia ii merge Internet Explorer super repede si Google Chrom/Mozilla merg ca melcul?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nice try, Internet Explorer.

| MskDesign a răspuns:

Sunt utilizator de google chrome din 2010, il tin fara extensii sau alte prostii dina astea, si vreau sa iti spun ca se deschide la instant aproape cu clikul de pe mouse, foarte rapid.
Google Chrome a fost declarat in ultimii ani la rand, cel mai rapid browser, e ciudat ca e lent la tine.

| catagame a răspuns:

Nu nu esti singurul si mie imi merge la fel

| MircescuCristian1994 a răspuns:

Eu nu am avut astfel de probleme.La mine merg toate la fel de repede

| ericdeoliveira2013 a răspuns:

Reinstaleazale:
Google Chrome=http://www.google.com/intl/ro/chrome/

Mozzila Firefox=http://www.mozilla.org/ro/firefox/new/

Funda?

| LosSantos12 explică (pentru ericdeoliveira2013):

Scuze pentru raspuns asa tarziu.Da, am reinstalat de 3 ori fiecare, nici un rezultat.Cred ca Internet Explorer si-a bagat mintile in cap insfarsit