| MadalinLostRoad a întrebat:

Am o mare problema cu mozilla firefox. Cand apas click pe iconita de mozilla din desktop si din oricare alta parte acesta nu se deschide. Am facut reinstalare de nenumarate ori dar degeaba. Si nu este vb numai de Mozilla dar si de ceilalti browseri ( Google Chrome ). Singurul browser cu care nu am aceasta problema este internet explorer. Ce pot face pentru a imi merge mozilla?

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

In primul rand incearca sa dezinstalezi tot (Mozilla, Chrome). Apoi descarca versiunea pe care o vrei, ruleaza, verifica sa se instaleze fara sa dea nici o eroare. Dupa ce se instaleaza ruleaza programul, iar daca nu ruleaza deschide task manager (ctrl+alt+del) si vezi daca apare la procese. Daca nu apare, ruleaza din nou si verifica pe task manager ce se intampla (nu apare, apare si dispare etc.)

| MadalinLostRoad explică (pentru Kattan):

Am facut si chestiile acestea, nu mergea. Am reinstalat windows-ul si merge, normal! Multumesc oricum!