| Galatz a întrebat:

Suntem pro sau contra Rosiei Montane?

Răspuns Câştigător
| bogdanrvd a răspuns:

Uniti salvam Rosia Montana. Romania nu e de vanzare fratele meu.

| Galatz explică (pentru bogdanrvd):

Te superi daca iti dau funda fratele meu?

| bogdanrvd a răspuns (pentru Galatz):

happy cum consideri tu big grin

| Galatz explică (pentru bogdanrvd):

Eee...ti-am dat funda.

| bogdanrvd a răspuns (pentru Galatz):

Mersi, problema e ca Romania e condusa de o "haita" de politicieni incompetenti...indiferent de partidul care este la conducere.

7 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Fii si tu mai exact, ca intrebarea e interpretabila. Sunt pro Rosia Montana si contra exploatarii ei.

| lalaballet a răspuns:

Cred ca pro

| DragosAlin a răspuns:

Normal ca sunt pro, doar bucurestenii sunt contra. ei nu traiesc acolo sa vada cat e de greu. Judetul Alba fiind destul de slabut dezvoltat 9traiesc in acest judet). ce as vrea sa va vad la tara pe toti istia ''destepti'' happy