| ct12yuli a întrebat:

Sunteti de Acord ca TATARUSANU E cel mai BUN portar din Romania?happy

Răspuns Câştigător
| 43v3r a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa! E cel mai bun portar! Apara super bine.Si pe langa asta e si frumuselbig grin:X

21 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt de acord cu tine, l-am vazut si aseara la meciul cu Italia, are toate sansele sa devina un portar de inalta clasa.

| bingbang_2869 a răspuns:

Clar! "Apara Tartarusanuuu`"

| Minty a răspuns:

Nu. Lobont pentru totdeauna. Tatarusanu e mic copil pe langa el.

| Vally7 a răspuns:

Sunt cu totul de acord cu tine.Ai vazut sutul de ieri de la vinclu?

| nikolikky a răspuns:

Poate nu e cel mai bun dar cu siguranta e cel mai frumos.

| alex_8276 a răspuns:

Dap, cel mai tare

| adytzu98 a răspuns:

Nu stiu daca e chiar din Romania. Poate cel mai bun portar roman da. dar cel mai bun din Romania nu cred ca este. mie mi se par ca cei mai buni din Romania kuciak pantilimon miron etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incontestabil este cel mai bun portar din Romania si in primii 10 ai Europei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun din Romaniabig grin Nu ati vazut noul hit al stelei APARA TATARUSANU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatarusanu este un portar de mare clasa face niste parade dinalea. este ori cum cu portar bun este sigur pe el cand iese din poarta si retine balonul este BuN nai ce zice! si eu sunt jucator la Siriana Siria sunt un fotbalist bun joc fotbal dela 6 ani si miss bun am jucat cu Atletico Arad i-am batut cu 7-1 nu va vine sa credeti cate goluri am dat am dat 5 goluri am trecut de arversari i-am driblat ca bogdan stancu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaa! 1 asa etongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cu siguranta cel mai bun portar din Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cel mai bun portar din lume tatarusanu cel mai jmecher dintre jmecheri fata de zapata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu nu... pentru ca bogdan lobont e cel mai nun portar al romaniei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatarusanu rules

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt de acord si as dori sa ajung si eu la nivelul lui

| niculita4tpu a răspuns:

Si eu zic ca-i cel mai bun happy

| tatarusanu12 a răspuns:

Clar ca e cel mai bun!