| ryukameow a întrebat:

Sunteti pro sau contra Voyo? De ce?

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Eu una nu sunt de acord. De ce? Pentru ca nu mi se pare corect. Filmele si serialele ar trebui sa fie gratuite. Okay, inteleg treaba cu drepturile de autor si chestiile astea, dar totusi, noi de aia platim netul pana la urma, nu? Ca nu cred ca e cineva care in viata lui nu a downloadat un film sau a vazut un episod din serialul pe care l-a pierdut saptamana pierduta. Mi se pare ca este un site facut degeaba, oricum siteuri se vor face in continuare, si pana la urma nu le va putea opri pe toate. Deci categoric, CONTRA Voyo.batting eyelashes

11 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Contra, deoarece te poti uita la filme si pe calculator. Si cum arata Pariu cu Viata mai devreme, mi se pare o tampenie.

| RyGoLeTa a răspuns:

Pro e un site tare.

| LaYeR a răspuns:

Voyo nu vrea decat sa scoata un ban rapid si usor fara concurenta...sunt niste mizerabili

| iulyspy a răspuns:

Contra voyo si pro vplay. Pe voyo are niste filme si seriale nasoale si preturi mari. Pe Vplay ai serialele favorite gratis cu subtitrare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut contra. nu as da nici macar 1 ron sa vad cacaturile care le au ei acolo online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra,e super nasol, iti fura bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ani de zile sunt contra trustului Media Pro şi le zic tuturor că aceşti oameni jegoşi manipulează cu neruşinare şi se cred zeii mass-mediei.

Răspuns utilizator avertizat
| Okami23 a răspuns:

E pe bani si suntem in criza, plus ca nu are filme actuale

| Spitz10 a răspuns:

E simplu sa te abonezi si sa nu platesti nimica.Prima saptamana e gratuita apoi iti ia direct bani din cont.Iti faci un cont cu ceva bani, abuzezi de acea saptamana si cu o zi inainte sa expire iti retragi bani si ti se inchide contul apoi faci altul si tot asa. Funda?

Răspuns utilizator avertizat