| Heyyy a întrebat:

As dori sa stiu parile voastre. Ce credeti despre Voyo? Nu mi se pare corect ca ProTV sa ne inchide site-urile pe care ne putem uita liber la filme si seriale. Voi sunteti pro sau contra Voyo? Dau vot si fundita!

Răspuns Câştigător
| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Contra! joooooos Voyo! sabotati pro tv!

1 răspuns:
| teocalinescu a răspuns:

Voyo, spre deosebire de alte site-uri, plateste licente pentru a difuza anumite filme, seriale, emisiuni. Ce a vrut sa faca e perfect normal, asa se traieste intr-o tara civilizata. Ce face concurenta este ilegal si din acest motiv a vrut sa interzica site-urile respective.