| MoNsTeR a întrebat:

am un nokia 2730 clasic.si are in meniu sectiunea "HARTI"...cum o pot folosi... ce trebuie sa fac sa mearga.trebuie net?

5 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> sectiunea telefoane, cauti modelul si tipul telefonului tau, sigur vei gasi acolo mai explicat ce poate si cum poate face telefonul tau;)

| pepe a răspuns:

Cu Nokia Ovi Suite (de pe www.nokia.ro) poţi încărca hărţi gps.

| mdany a răspuns:

Alea le poti folosi doar daca ai un receptor GPS.Nu le poti folosi pe telefon acesta nu avand asa ceva.Personal inca nu am vazut la nimeni sa mearga fara gps.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa activezi net-ul pe mobil si va merge.Eu i-l folosesc de 1 an

| adryanna_3884 a răspuns:

Habar nu am ca si eu am. presupun ca s foloseste cu internet...