| Iσαηα a întrebat:

Știți de cursurile de la educatie pmb? Nu știu ce să aleg între Dezvltare personală, Management de Proiect şi Leadership, Management de Afaceri și Actorie? Cel mai mult mi-aș dori să merg la dezvoltare personală, dar nu știu exact la ce se referă. Mă puteți ajuta să aleg una din astea facând o comparație între ele sau detalii despre fiecare?

1 răspuns:
| TiberiuPopovici a răspuns:

Eu iti recomand cursurile de actorie de la Metamorfic. Intra pe www.metamorfic.ro pentru detalii!