| DMV a întrebat:

Tot caut cu niste prieteni un club in Bucuresti. Nu ne putem intelege la nici unul sa fie cat de cat misto. Aveti ceva idei voi?
Cerinte: sa nu fie de snobi (bamboo, crystal) sa nu fie de cocalari si sa nu fie mult prea scump (intrare 50 de lei si berea 20). Sa fie lume, dar sa nu fie 80% baieti.
E invitata toata lumea sa vina cu sugestii sau cu noi. Cat mai repede.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l pe flav, poate cunoaste mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waw, nu stiam ca pretul mediu intr-un club, la o bere in romania, este de 5 euro.si intrarea mai mult de 10 euro? da aveti bani fratilor.mai in gluma, mai in serios-preturile cred ca sunt exagerate. tinerii au bani pentru a iesi la o bere intr-un club?