| andreicod a întrebat:

Care e cel mai bun club de serbat o zi de nastere in Bucuresti? Caut ceva luxos, dar nu snob (exclus Gaia si Bamboo), nu ma intereseaza cat costa, vreau sa aiba muzica buna pe care sa putem dansa (sa nu puna numai house sau numai chestii depresive) si sa aiba lume ok (nu taranusi, nu cocalari, nu manelisti). Dau funda la cele mai bune propuneri big grin

4 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Bellagio, Princess din Regie

| vlaaddd a răspuns:

Princess

| Dellyutsa2218 a răspuns:

Dc nu incerci Max, Player, Gossip, Printess...big grin:X:*... eu doar ti-am spus. dar iti recoman Max saau Playerlove strucktongue