| Tsunade99 a întrebat:

Tot nu pricep. Iphone 5 s-a lansat in 21 octombrie sau erau doar niste zvonuri? Daca s-a lansat, se numeste iphone5 sau iphone4s?

Răspuns Câştigător
| Seby80 a răspuns:

S-a lansat iPhone 4s, ca design nimic nu e schimbat dar ca si componente e mai bun ca 4 deoarece are Apple A5, camera 8 MP, Siri, iCloud si multe altele. Acest lucru s-a mai facut si la iphone 3, urmatorul a fost iPhone 3gs... asa si la 4. Deci iPhone 5 il va scoate anul viitor tot pe timpul asta, dar desigur, cu un aspect complet nou... sper sa te lamuresti acum. O zi buna iti doresc!

8 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

S-a lansat! Se numeste iPhone4s. Poti sa ii spui si iPhone5 dar prima metoda este la "moda". Oricum, s-a lansat toamna aceasta, 21 octombrie!

| iEmonel a răspuns:

Esti dezamagita ca nu are numele iPhone 5?

| Кристина21 a răspuns:

S-a lansa t Iphone4s Sa speram k vor lansa si Iphone 5

| Michael54654654 a răspuns:

Iphone 4S, Iphone nu s-a lansat inca!
Fundita te rog?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Michael54654654):

Disperati oameni dupa funde

Răspuns utilizator avertizat
| LauraGreeen a răspuns:

S'a lansat iPhone 4s.

| nikok a răspuns:

Iphone4spuppy dog eyes fundita?