| KapyManuKapy a întrebat:

TPU am o intrebare in legatura cu fratele meu de 11 ani care e in clasa a-V-A si nu vreau sa mai fie asa de plinut are 52kg si 1.52 ce sa faca ca sa sableasca sa fie ca mine?

Răspuns Câştigător
| TabooR a răspuns:

Amice el e mic momentan daca-l fortezi sa tina regim sau sa alerge nu-i bine.Lasa-l in pace sa aleaga el cum sa fie mai bine nu=i mai cumpara dulcuri asa multe...Ar mai ok!

2 răspunsuri:
| Frankie a răspuns:

Frate... eu zic ca la 1, 52 este ok 52 de kg. ce inaltime ai tu si ce greutate. de vrea fratele tau sa fie ca tine?

| iloveilove122 a răspuns:

Buna! trebuie sa alerge macar o jumatate de ora pe zi. functioneaza am incercat crede-ma. funda
?