| Daviiiiiid a întrebat:

TPU. Niste Jocuri pentru. Android? In afara de Angry Birds, fruti ninja, si air penguin. si sa fie format "apk"happy. MErsi. Funda

P. S: Mi-ati putea spune un joc tot asa format apk, care sa fie ca si Angru birds, dar sa nu fie Angry birds.sa fie aceeasi tema sa arunci cu ceva casa darami ceva, dar nu cu pasari.mltumesc

2 răspunsuri:
| coolmonkey a răspuns:

Https://market.android.com/apps/GAME < sunt multe jocuri pentru android... FUNDA big grin?