| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum as putea instala jocuri, aplicatii care sunt pentru. android (angry birds, fruit ninja, air penguin) dar pentru samsung star s5230?

1 răspuns:
| dnsmnl a răspuns:

Sunt unele jocuri pentru acest telefon, dar nu la fel de faine ca cele enumerate de tine(angry birds, fruit ninja etc.). Poti downlada de pe net unele jocuri.Genul de aplicatii enumerate de tine se gasesc doar in Magazine Play(fostul Android Market) si App Store.