| AndresSB a întrebat:

TPU salutare! ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? acusa lunea asta este ziua mea de nastere si vrau sa fac niste pregatiri superbe ma puteti ajuta sa imi dati niste idei de decoratiuni si chestii din astea ca la mancare si la sucuri ma pricep si eu! Multumesc mult! Sa traiti

Răspuns Câştigător
| MerisorulDulce a răspuns:

Poti face loc in camere( de exemplu in living poti sa muti mesele, fotoliile), poti pune baloane si cam atat! Sper ca ti-am fost de foloshappy