| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

ziua mea de nastere e pe 21 august dar o sarbatoresc maine ( Fac 15 ani ) am pregatit totul muzica mancare decoratiuni dar nu stiu ce sa ne jucam ca sa ne distram avand in vedere ca nu vor veni baieti si vor fi si prietene intre 14 si 18 ani! dati-mi va rog niste idei pentru jocuri! P.S nu din alea de copii mici
Cele mai bune idei funda :* pup noapte buna TPU

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Bună.

Deci miercuri e ziua noastră (şi eu sunt pe 21), aţi putea juca adevăr sau provocare sau puteţi pune muzică de petrecere şi chiar să dansaţi.

Să fi iubită.

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru Dariusuu):

La multi ani scumpo si tie si tu sa fi iubita :*

| Dariusuu a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

La mulţi ani draga mea,

P.S Sunt băiat.

| T1ramisu a răspuns:

Dar de ce fara baieti? E mai frumos sad