| anonim_4396 a întrebat:

:*TPU! URGENT! exista vreun program de editat poze care sa astupe si sa faca sa dispara cearcanele? frate! nu mai am nicio poza mistoo din cauza cearcanelor astea!crying si totusi dorm bine si am incercat sa le astup cu fond de ten, pudra si anticercan si ama dau si cu alifii si tot degeaba!sad deci as vrea un program de editat poze bun pe care il folositzi! si daca e sa-mi spuneti si de unde il pot lua(site-ul)winking fundoi si voturi!

Răspuns Câştigător
| HighParadox a răspuns:

Http://photo-editor.en.softonic.com/
Photo editor se numeste programul si e bun, zic eu. se pot ascunde cosuri de ex sau chestii de genu. posibil sa functioneze si pentru ce ai tu nevoie.

| anonim_4396 explică (pentru HighParadox):

E super misto programul!:X dar as mai avea o intrebarehappy ce crezi ca e mai bun pentru astuparea cearcanelor ca sa nu se vada editarea rau, dintre Spot healing brush sau Healing brush...sunt cam aceeasi dar le-am incercat pe amandoua si parca e o mica diferenta iar la Healing brush arata si un ochi cu cearcan sub dar nu stiu chiar pentru aia e? hai ca-ti dau funitza!:*:*:*

| anonim_4396 explică (pentru HighParadox):

Bahhh imi raspunzi la intrebarea de mai sus? sau chiar nu vrei fundathinking

| HighParadox a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze dar nu am vazut ca mi-ai raspuns ca e cam prima data pe-aici si nu stiam unde sunt notificarile. scuze

| HighParadox a răspuns (pentru anonim_4396):

Healing brush zic eu ca e mai bun. (scuze inca o data ca nu ti-am raspuns:* )

| anonim_4396 explică (pentru HighParadox):

Ok mersi:* nu'i nimicwinking ai fundita!smug

| HighParadox a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi :*

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BeautyStudio.
Este cu mult mai simplu de utilizat faţă de PhotoShop.
Îţi spun din experienţă proprie!
Succes!

| ZeHelp a răspuns:

Adobe Photoshop CS6(cel mai recent) dar iti trebuie multa experienta in el. Este cel mai bun de pe piata in domeniul asta, asa ca daca vrei sa faci ce vrei tu cu orice poza, invata sa lucrezi in el.
Crede-ma ca eu sunt expert in Photoshop si ma amuz foarte mult.

Sper ca te-am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat
| TooCloseToTheEdge a răspuns:

Photoshop

| Alinuta2000 a răspuns:

Adobe Photoshop este cel mai bun indiferent de versiune...il folosesc si eu intr'un scop mai mult sau mai putin asemanator...iti recomand sa incerci mai intai http://www.google.ro/......http?/url Ai nevoie de putina practica dar pentru asta poti urmari tutoriale despre, face minuni :)!