| AlexMoss a întrebat:

Trebuie sa fac 450 RON repede si poate stiti voi niste metode.
PS:Am incercat cu colindu.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Poti vinde pe okazii.ro, poti schimba monedele in bani batuti daca ai mai multi laughing, poti cere parintilor sa puna si de la ei, poti merge la vecini si i spui ca ii faci ceva prin casa sau prin ograda ca sa-ti dea bani. nu mai stiu alte metode, mai ales ca e vacanta ca daca erai la scoala puteai face bratari manuale si sa le vinzi. Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vinde ce nu iti trebuiehappy

| Conner a răspuns:

Vinde ce nu iti trebuie fa economie la orice incearca sa muncesti 2-3 zile happy