| smoker15 a întrebat:

Trebuie sa fac o descriere pentru adidasii astia: http://www.urban-shoes.ro/adidas-jeremy-scott-wings-blue /

Imi poate da cineva o idee? Sau daca sunteti inspirati sa faceti chiar voi una. Va dau un ex: Te-ai gandit vreodata cum e sa poti zbura pe deasupra orasului sau chiar sa treci peste probleme dintr-un singur pas?! Ei bine, cu noii adidasi Jeremy Scott wings Blue e posibil. Whatever, ceva sa atraga atentia!

Răspuns Câştigător
| JeSuisAnonyme a răspuns:

Pai inceputul ar putea si asa:

Nu te-au fermecat niciodata adidasii simpatici cu aripi din benzi desenate cu care eroii pot zbura si tipii obisnuiti se schimba in cei mai buni zburatori?
Nu te-a tentat niciodata sa incerci si tu o astfel de pereche?
Ei bine, cu noii adidasi Jeremy Scott wings Blue e posibil.
Si chiar daca nu e 100% sigur ca vei putea zbura ca eroii tai preferati, cel putin vei simtii ceva mult mai special fata de o pereche de adidasi obisnuiti!

Cam atat pentru inceput, dar sa nu o faci asa lunga, pentru ca pe nimeni nu atrage o descriere sau o reclama de 20 de randuriwinking

P.S. Fi inventiv/a si incearca sa o faci si AMUZANTA pentru ca asta ar ajuta mult! Succes!

Funda, te rog frumos?big grin