| rico123 a întrebat:

Trebuie sa imi cumpar un tricou de fotbal dar, nu stiu ce culoare sa aleg.Sunt fata si sunt blonda cu ochii verzi iar rosu se potriveste cu aspectul meu dar, albastru este culoarea echipei de fotbal in care joc. Ce culoare sa aleg?

3 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi un tricou in care sa aiba pe el si rosu si albastru laughing ca sa nu fie nici-o suparare.

| faramatania a răspuns:

Alege albastru, deși nu e o culoare grozavă, oricum e mai plăcută decât roșu.

| DANIEL72 a răspuns:

BUNA.alege albastrul este o culoare frumoasa.MULTA BAFTA.