| maddy09 a întrebat:

Trebuie sa-mi fac cont pe youtube ca sa pun ceva, nu? Poate e o intrebare prosteasca dar nu vreau sa risc: Nu se plateste, nu?:d

Răspuns Câştigător
| Kazi a răspuns:

Ce sa se plateasca?, nu este in interesul lor sa primeasca cat mai multe filmulete si vizionari? fa-ti linistita...winking

9 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Da. Nu se plăteşte.

| SalutTpu a răspuns:

Nu se plateste big grin si da trebuie.

| shhadow a răspuns:

Da trebuie sa-ti faci cont si nu trebuie sa platesti e gratis

| addict a răspuns:

Este moca laughing si da trebuie sa faci cont happy

| anonim_5778 a răspuns:

Da trebuie sa-ti faci cont si da, e free

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gratissmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da http://sp2.ro/3178c3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da http://sp2.ro/3178c3

| SmartLie a răspuns:

Poti sa-ti faci cont pe google sau pe youtube si o sa-ti apara incarca video si e acolo poti alege sa faci unul sau sa pui unul de pe calculator.
Bafta!