| moustachelover a întrebat:

Hei TPU happy daca spre exemplu iesi la un fel de "prima intalnire" cine plateste? El, ea sau separat? Poate vi se pare o intrebare prosteasca dar vreau sa stiu

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
La prima intalnire este cel mai bine sa plateasca separat fiecare pentru ca inca e devreme. Daca baiatul e mai insistent si vrea el neaparat ar fi un gest dragut insa nu mi se pare inca momentul big grin. Fata nu ar trebui sa plateasca oricum pentru amandoi, e urat...
Sper ca am ajutat.

| Directioner a răspuns:

Hey :3 Ahh normal ar fi sa plateasca elwinking

| ukyta a răspuns:

Depinde cine pe cine a invitat. daca el a invitato pe ea la intalnire normal ca el.dar si daca ea la invitat pe el mie mi se pare absurd sa plateasca o fata..fiecare cu parerea lui