| R1plax a întrebat:

Trimite text Stefan la SMS 1276 sau la telefon 0900760636. Cost 1, 61 euro SMS sau apel, inclusiv TVA. (numarul de telefon este apelabil doar in reteaua Romtelecom)
VA ROG SI TRIMITETI MESAJUL IN LISTELE VOAsTRE DE YAHOO MESSENGER
http://romaniiautalent.protv.ro/video/stefan-florescu-1. html pentru convingere Si pentru mai multe detalii URMARITI PROTV tineti minte DOAR DUPA! Start Vot! va multumesc foarte mult. mult NOROC.

1 răspuns:
| JaJe a răspuns:

This is a SPAM! si in plus, Stefan dupa mine, nu merita sa castige finala.