| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Cum pot pune Yahoo Messenger pe telefon ( am deja internet si sunt in reteaua Orange)?

Răspuns Câştigător
| Diiiaaღ a răspuns:

Intri pe google pe mobil si scrii GetJar dai pe prima optiune si trebuie sa iti apara acolo YMessenger sid ai clik apoi mergi mai injos si iti apare download dai clik si iti alegi locul unde sa il salvezi si gata:p
Sper k te-am ajutat

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instalezi ShMessenger (client nativ yahoo exista doar pe iphone, android si BlackBerry)

| Lexia1D a răspuns:

Depinde ce telefon ai. daca ai sistem android intri pe google play(android market) si cauti acolo. daca ai magazin ovi (pentru. Nokia) intri si cauti. sper ca te.am ajuta. bafta! Fundita?

| TheKiller a răspuns:

Salut.Poti pune yahoo intrand pe yahoo.com (de pe telefon) si ar trebui sa fie un buton de download si eu am mess pe telefon sunt tot pe Orange si parca tot asa am facut bafta.happy

| Emilian601 a răspuns:

Daca ai android intra in market cauti si gasesti aplicatia acolo gratis happy daca ai orice alt sistem de operare cauta in marketurile specifice (la Nokia de exemplu este magazinul ovi)

| karmenkelly a răspuns:

Magazin Play. Daca mai exista Yahoo Messenger.