| Myrunicca a întrebat:

Tu ce faci in vacanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Citesc
-desenez
-stau
-cant big grin la pian,percutie,vioara,vocewinking:* ♥
-stau pe TPUwinking
-ma uit la tv
-stau p'afara
-ma ocup de caine,prietena(bff!big grin ) si iepure ♥
-fac sport:inot,alergare,sala, mers pe jos, ciclism
Dar tot e plictisitor.Tu ce faci toata ziua rolling on the floor?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi fac penisul mare (glumeam) stau pe acasa doar altceva nu am ce face.

| NoNameJunior a răspuns:

Merg la munte,la plaja,citesc,fac o petrecere in pijamale,ma uit la un film,merg la bunici,stau pe mess,dorm,raspund la intrebari pe TPU,citesc,desenez,ascult muzica,mai vorbesc impreuna cu sora mea, dansez, vorbesc la telefon cu prietenele mele si ma uit la televizor.

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Pai...acum la inceput stau acasa.In 20 iulie voi pleca la mare cu familia mea si vom sta 10 zile. Apoi voi merge la bunci si la verisoara mea.Cand voi fii acasa voi mai citi ceva, voi merge la dansuri si voi sta pana la 11 cu prietenii. Apopi pe la sfarsit ma voi duce la Bucurestui sau la Cluj.Pai...am o vacanta destul de incarcata ca sa nu ma plictisesc niciun minut.

| ことみ a răspuns:

Ma uit la anime.

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Mananc semintelaughing si citescbig grin

| r2d2 a răspuns:

Invat pentru BAC (2012), ma uit la filme, fac jogging cand am timp, dansez si iau tara la pas (Cluj, Sibiu, Piatra Neamt, Iasi) impreuna cu familia.

| TahionN a răspuns:

Merg la plaja, citesc, stau de vorba cu prieteni.

| coliflor a răspuns:

O sa merg in Romania in vacanta,nu am mai vazut-o de ceva ani, oare sa mai schimbat ceva in bine pe acolo, mai mult ca sigur o sa ne dezamageasca din nou.o vara frumoasa.

| someOne_8792 a răspuns:

Pai mai intai de toate ma plictisesc,!; d. apoi merg in excursie cu clasa de 2 zile. apoi intr-o tabara de 10 zile. apoi la mare.si mai incolo.mai vedem...tu?

| CinevaNecunoscut13 a răspuns:

Ma distrez cu prieteni.

| larydas a răspuns:

Ma dau cu saniaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ies cu prietena mea cea mai buna, citesc niste carti si stau cu familia :p.
Eventual merg si pe undeva, la munte...

| ioanaily a răspuns:

Ma joc!

| Kilari99 a răspuns:

Ce fac eu in vacanta? In vacanta o sa ma distrez cu prietenele mele si cu prietenul meu, o sa merg la plaja, etc

| FataCuVise a răspuns:

Doooooooooooooooooorrrrrrrmmmmmmmmmm