| madaluhsha a întrebat:

Ultima zi de vacanta:-s. Ce faci astazi?happy

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Stau si probez haine...credd

| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu am chef de nimic azi.Ploua cu caruta, imi petrec timpul pe TPU, pe mess, ma mai uit la o telenovela, mai barfesc unpic cu mama, mai ascult o muzica si cam atat.Gata ziua.Mai este si maine, si duminica si luni la scoala.Maine o sa fac curatenie, daca e vreme o sa ies si prin parc(oras), daca nu, vedem duminicahappy Ce repede a trecut si vacanta astasigh

| arysa a răspuns:

Ma uit la comedii, ascult muzica, vb cu prietenii pe mess, ma duc prin oras mai tarziu, etc

| Tourniquet a răspuns:

Am sa mai profit de timp stand la pc pe messenger de vorba cu o prietena foarte buna si apropiata mie love struck
Am sa mai stau prin casa, ma uit la comedii, ascult muzica, ma joc la calculator.
Am sa incerc sa ies pe afara, dar nu cred ca ma lasa Doamna Vreme. thinking
Am sa ma relaxez cat de mult pot love struck.
Si multe alte chestii. happy

@icsulescu, ea stie ca mai sunt 3 zile de vacanta, dar este ziua de azi + cele doua zile de weekend. happy

| nobody_9468 a răspuns:

Momentan stau pe computer, nici macar n-am un program anume pe ziua de azi. O sa lenevesc probabilhappy.
Maine voi avea programul mai incarcat, trebuie sa-mi mai cumpar cate ceva pentru completarea tinutelor:cercei, curele, cosmeticehee hee.

Bafta.

| Akid a răspuns:

Imi probez hainele pentru scoala
ca am luat ceva mai multe si le combin si le pun pe umeras adica cate o tinuta pentru fiecare zi

apoi ma uit la comedii
pe mess
pe TPU
pe hi5
pe facebook
pe youtube
pe la tv
laughing)
si ca atatt

| f a răspuns:

Cumpar caiete in ultima cliparolling on the floor. si profit cat mai pot sa merg prin parc:d

| Imonettex a răspuns:

Pai...ma bucur cat mai pot de vacanta...ascult muzica la maximum, vb pe mess, scriu ''vacanta'' peste tot prin casa sparg si urlu de nervi ca vara s-a dus.ma duc in sila la cumparaturi pentru scoala.stii u chestii de genu' laughing tu?

| icsulescu a răspuns:

Pai mai sunt 3 zile de vancata, nu doar 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.hmmm...ceva care imi place f mult! O sa-mi dedic aceasta zi numai mie si atat! O sa fac ce am chef, o sa vb cu prietenii pe mess, o sa ascult muzica, o sa-mi fac un jurnal de vacanta cu toate amintirile pe care le-am avut in vacanta asta si in acelasi timp o sa-mi aduc aminte de momentele frumoase! Si nu o sa las sa ma supere nimic, o sa fiu cu zambetul pe buze toata ziua si o sa-mi incarc bateriile, deoarece o sa urmeze destul chin, asa ca asta va fi ultima zi de relaxare totala!happy Tu? ce faci astazi?