| HellGirl666 a întrebat:

Tu ești mândru că ești român? De ce? happy

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu sunt.Am un motiv sa fiu?

| Mangustă a răspuns:

De parca i-ar mai pasa cuiva ca s-a nascut pe o colina, la stana de oi a lu' nea Gheorghe, intr-o tara pe care abia o mai gasesti pe harta.

| ILoveTacos a răspuns:

Da,pentru ca surorile si parintii mei sunt romani, iar eu ii iubesc si sunt mandra ca ei sunt familia mea.Nu as schimba-o cu nimic in lume, de ce sa schimb faptul ca sunt roman?

| Never4ever a răspuns:

Da.Fara motiv.

| Ƨirenia a răspuns:

Nu-mi pasă. thinking

| BuGz a răspuns:

Cnad spun Romania / romani ma gandesc la ceva frumos ( victorie putere si sacrificiu ) sunt mandru ca sunt roman

| GrimReapper a răspuns:

Da.Pentru ca stiu ce trecut a avut Romania.

| akbaa a răspuns:

O intrebare tampita ca si raspunsurile.De ce dracu sa fii mandru ca te-ai nascut, random, pe in deal, pe un continent sau intr-o scorbura oriunde pe aceasta planeta.Esti mandru atunci cand tu realizezi ceva prin forte proprii.

| andreea543 a răspuns:

Da pentru ca e o tara unica...

| Daria61 a răspuns:

Da! Pentru ca sunt roman! E o tara minunata!

| fundelyy a răspuns:

Da sunt mandra pentru ca si noi suntem deosebiti in felul nostru!