| nicujoita a întrebat:

Uitati... poate vi se pare ciudat dar eu vreau sa ma fac luptator de arte martiale negre, cam ciudat nu? Vreau sa impresionez o fata pe care o plac c ziceti este bine sa fac acest lucru?

3 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Depinde de felul de a fi al fetei. Daca ea este una mai aventuroasa,careia ii plac acest gen de arte martiale,atunci poate a-i impresioa-o. Dar tu vrei sa practici acest lucru? In viata esti stapan de sine,nu te controleaza nimeni. Daca nu iti place,nu practica. Daca nu iti place,dar,totusi,o faci pentru a impresiona acea fata,inseamna ca te vinzi ei,ca faci totul pentru a o multumi. Daca vrei sa practici arte martiale negre, fa-o pentru tine, nu pentru ea. thinking

| deejaynice a răspuns:

Depinde daca si ei ii place acest lucru sau cel putin ce impresie are despre artele martiale ideea mea fa o conversatie inainte si introdu in subiect artele martiale si vezi ce parere are si de este una pozitiva eu zic sa te apuciwinking

| anadragutza a răspuns:

Eu as zice ca nu o impresionezi cu asta si poti avea o fractura de la asta cred mai bine ai impresionau prin emoti fapte sau gesturi lucruri romantice nu sa fi luptator si plus ca cand te vei apuca sa fi luptator nu mai vei avea timp de ia si poate sa se desparta de tine si sa ramana cu cineva care are intr-adevar timp de ia sau fa cum vrei sper ca te-am ajutat! funda?