| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat mi-a spus sa aleg o carte din pachetul de carti am ales am pus inapoi in pachet cartea el lea amestecat si mia aratat o carte nu era aia apoi a pus-o pe masa si a spus sa pun mana pe ea mia mai aratat o carte dar nici aia nu era a pus-o pe masa si am pus mana pe ea apoi mi-a spus sa ma uit la prima carte si era cartea pe care am aleso cum a facut?

5 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Eu stiu sa fac asta. dupa ce tu alegi cartea el o da la spate pe partea cealalta adica in fata lui si cand te intreaba daca ie aia si tu zici nu el vede certe si tot asa.si deia stie el

| giuly a răspuns:

Stai aşa puţin că m-ai băgat în ceaţă.

| giuly a răspuns:

>adelinmj intreaba: "Un baiat mi-a spus sa aleg o carte din pachetul de carti (mai mult)?"

>adelinmj raspunde: "Poti mai explicat nu am inteles."

What's goin' on?

| Fly2Sky a răspuns:

Atunci cand ti-a aratat a 2 carte langa ea era cartea aleasa de tine
si a pus cartea aleasa de tine si nu ti-ai dat seama cum a tras-o

| carlote a răspuns:

laughing e un truc se stie baiat si eu stiu trukuri!