| UsersBoss a întrebat:

Azi la scoala mi-a facut un coleg un truc de carti pe care nu il inteleg si nu vrea sa mi-l spuna, prima data m-o pus sa aleg o carte si sa o pun unde o ales el si partea asta stiu cum o facut dar apoi mi-o aratat ultima carte si m-a intrebat daca aia e si eu am zis ca nu si aoi mi-a pus-o pe banca si mi-a zis sa pun mana pe ia si asa s-a intamplat si cu a doua, apoi m-a pus sa suflu in carti si apoi mi-a pus pachetul pe mana de pe carti si apoi cand m-am uitat la ele una era cartea mea. Va rog foarte mult spuneti-mi cum a facut ca e super trucul.

Răspuns Câştigător
| aleeks a răspuns:

Pai eu il stiu altfel. iti dau sa alegi o carte si dupa o pui in pachet. apoi eu amestec cartile dar tin cont unde e cartea ta(ramane tot timpul ultima). eu iti arat prima carte dar jos nu o pun pe prima ci pe ultima care este cartea ta... intelegi?