| Skypee a întrebat:

Sall, azi un coleg la scoala mi-a facut un truc.Deci am ales o carte si am pus-o in pachet, el a amestecat carartile si mi le-a dat in mana si cand le tineam in mana mi-a dat peste carti si am ramas cu cartea aleasa de mine. Daca puteti sa imi explicati cum a facut funda tongue

Răspuns Câştigător
| DamaDePica a răspuns:

Cartea pe care ai ales-o, atunci cand i-ai dat-o a pus-o la sfarsitul pachetului de carti? Sau la mijloc? Daca da inseamna ca a vazut inainte sa pui tu cartea ultima carte din acel pachet... dupa ce ai pus-o a cautat ultima carte dupa care urma cartea ta:)). https://www.youtube.com/watch?v=ETKGSwh8ASw dai la 2:15 acolo e acel truc, sunt mai multe trucuri aici, sper ca te-am ajutat. Poate ii faci colegului tau un truc mai fain decat ti-a facut tie si sigur poate o sa il uimesti. Pupis:*

| Skypee explică (pentru DamaDePica):

Nu, am aflat trucul, astea din video sunt trucuri simple, dar mersi oricum.

1 răspuns: