| anonim_4396 a întrebat:

Un film cu o actrita blonda, adica in film era blonda... adolescenta, foarte populara in liceu si foarte frumoasa, si unui baiat ii placea de ea, dar ea il ignora, baiatul era mai uratzel :-s dar pana la gata se cupleaza big grin adica tzin minte ca se saruta pe la sfarsitul filmului, filmul e mai vechi, l-am vazut acu vreo 5 ani sau mai mult :-s
ajutorbatting eyelashes happy
funda big grin

Răspuns Câştigător
| Doddel a răspuns:

Numai ca actrita nu e blonda

6 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Keith?

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Nici Keith :X nici American Pie day dreaming
crying

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Am vazut filmu ala crying si mi-a si placut (Love don`t cost a thing) doar ca nu e ala crying mersi oricum

| Doddel a răspuns:

Vezi Love don't cost a thing, ar trebui sa fie sigur

| Doddel a răspuns:

Seamana ma rog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

American Pie 4 Band Camp ( dar baiatu nu e uratel) laughing