| Eduardhud a întrebat:

Buna TPU. Am văzut un film anii trecuți la CinemaCity în care Film actrita principala (blonda din câte îmi aminestc) care lucrează într-un magazin de jucării / articole pentru Crăciun se îndrăgostește de un băiat dar totul se întâmpla doar în imaginația ei, asta arată doar la sfârșitul filmului unde toată sala sa emoționat. Vreau să-l mai văd odată

Răspuns Câştigător
| cata1988 a răspuns:

Https://www.imdb.com/title/tt8623904/
Last Christmas

Răspuns utilizator avertizat
| Eduardhud explică (pentru cata1988):

Mulțumesc! Acesta este

3 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Cam vaga descrierea pentru a afla despre ce film este vorba.

Stii macar in ce an ai vizionat filmul?