| Pomar a întrebat:

Un mic sondaj big grin
Ce preferati: KFC, McDonald`s, Sprintime sau altceva? (ma refer dintre firmele fastfood, ca si eu prefer o masa la un restaurant...)

11 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Eu prefer KFC dar nu bag ca disperatu in mine...desi sunt constient ca nu face bine, dar na... nu ma pot abtine tongue
deci KFC, mai pe scurt

| haiZI a răspuns:

Mancarea asta e total nesanatoasa

| shad00w a răspuns:

EU, sincer nu stiu daca in Romania este "Subway" dar in Germania se gaseste peste tot...Mai mananc din cand in cand la McDonald's, desi sunt extrem de constienta cu nu sunt deloc sanatoase! Cand locuiam in Romania, mancam si de la KFC, dar in Germania se gaseste numai in orasele ft. mari [ Berlin, Hannover, Düsseldorf, Stuttgart, München etc.] si Burger Kingul nu imi place deloc laughing

| Pomar explică:

Multmesc pentru raspunuri big grin @iustii21 unde stai?

| iustii21 a răspuns:

McDonald`s, clar.Desi merg foarte rar deoarece in oras la noi nu estehappy

| cristiansonix a răspuns:

KFC? MC? niste porcarii

| Draghicieladenisa a răspuns:

MC Donald's. La celelalte nu-mi place gustul cartofilor prajiti si asta strica totul sad

| hSh3ad a răspuns:

KFC, sunt cei mai buni!

| radudavid63 a răspuns:

Mcdonalds la fastfood. Dar nu mananc acolo deoarece prefer restaurant.

| alecsw a răspuns:

Burger King big grin, iar dupa McDonald's happy, sunt constient ca nu sunt sanatoase, dar nu ma pot abtine

| Izabela_5000 a răspuns:

KFC, cu siguranta.