| dodgerik a întrebat:

Un pic de ajutor va rog? Caut de vreo 2 saptamani incoace un server privat de Metin2 fara Hamachi. Rog frumos, daca stiti vreun server privat cu rate de la 500 in sus, lasati un link si cateva detalii despre server. Multumesc! Dau funda!big grin (A se scuza faptul ca nu am formulat ideea de tipul unei intrebari.worried)

Răspuns Câştigător
| FurniciCoapte a răspuns:

Pai poti incerca Metin2Dinamik. E romanesc servaru dar e in engleza(ma refer la bonusuri), ratele sunt de 1000, foarte multe arme epice, 5 bonusuri simple si 2 anti-rasa, bonusurii aproape identice cu cele de pe empaier.Na acum nu stiu daca este on servaruthinking, deoarece doresc sa mai bage ceva iteme. A da poti sa faci cont si sa il descarci de pe dinamik.ro sectiunea de metin.
Spor la joc.

3 răspunsuri:
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Finallongjun 2 sau ceva de genu
empiremetin 2
beta
metin 2 fun
metin 2 gx

| varroradu a răspuns:

Sall.Uite aci un link cu metin2 hotsyle ratele de 2500%. http://hotstylemt2.ro/index.php?s=home

| FuriousJr a răspuns:

Uite aici un sv pvp-pvm cu rate 750% toate de lv 180 cred happy are mape speciale de crescut faci lv si bani repede are 20% sabie, 2mani, pumnal, sageti si 3.5k pv 4k pv. map farm. dragon, azrael, etc sper ca ti-am fost de folos!
site: https://epicalmt2.ro/pvp/?attempt=1

funda? big grin