| nikolettta a întrebat:

Unde ar fi mai bine sa urmez fac de stiinte economice(asta daca ma hotarasc big grin ) la cluj sau la timisoara? de ce?
funda + vot + mersi

Răspuns Câştigător
| blackwidow a răspuns:

Cred ca facultatea de stiinte economice nu mai inseamna nimic in tara asta; de fapt nu stiu ce facultate trebuie sa mai termini pentru a te putea afirma fara relatii. Dintre Cluj si Timisoara as alege Cluj. Daca e doar o varianta facutatea aleasa de tine, te sfatuiesc sa te gandesti la altceva. Daca esti eleva de zece si crezi ca vei fi si la facultate, du-te unde iti doresti tu, o sa ajungi o persoana importanta pana la urma. Numai bine

1 răspuns:
| dienutza94 a răspuns:

Dupa parerea mea, Timisoara nu e un oras stralucit in ce priveste universitatile. Nu stiu despre Cluj, dar eu cred ca in Bucuresti ai cele mai mari sanse de afirmare si oportunitati de a invata ceva. Daca vrei sa faci o facultate realmente buna, Bucuresti cred eu ca e alegerea corecta. Dar daca nu te incumeti, cred ca poti sa alegi Timisoara. Ideea e sa ai o diploma dupa ce termini studiile big grin.

Întrebări recente