| andra4u a întrebat:

Ce oras credeti ca e mai potrivit pentru facultatea de Stiinte Economice? Cluj sau Timisoara?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu îţi recomand facultatea de la Cluj-Napoca deoarece este mai bună decât cea din Timişoara!
În toate domeniile, Clujul este un centru universitar mai BUN/performant decât Timişoara happy

Toate cele bune!

| AC4S4 a răspuns:

1)Academia de Studii Economice din Bucuresti
2)Universitatea de Vest din Timisoara
3)Universitatea Babes-Bolyai din Cluj-Napoca

Acesta este un top al facultatilor din Romania pe domeniul Economie.

| AlexiaStyles a răspuns:

Timisoara!

| Aureliia a răspuns:

Atât Timișoara, cât și Cluj, au facultăți foarte bune. Nu știu foarte multe despre "Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor "din cadrul Universității Babeș-Bolyai din Cluj, însă știu sigur că "Facultatea de Științe Economice" din cadrul Universității de Vest din Timișoara este chiar bună. Acum depinde și ce specializare dorești să urmezi (Informatică Economică, Marketing, Finanțe și Bănci și altele). Eu ți-aș spune că cea din Timișoara este chiar potrivită, dar decizia îți aparține. Succes!

| NnAaTtYy a răspuns:

Eu cred ca Timisoara