| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea gasi carte Metro 2033 in Romania sau macar un site unde o pot citi. Sa fie in egleza. Nu stiu rusa.

Răspuns Câştigător
| kikosro a răspuns:

Http://www.okian.ro/carte-2232248-metro2033.html

Si eu cautam cartea asta de ceva timp.

P.S : este un site din Romania

Funda :D?

6 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru MrNobody7):

Iti bati joc de mine? Am cerut cartea intreaga.

| MrNobody7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai întrebat dacă există așa ceva?

| anonim_4396 explică (pentru MrNobody7):

Da si exista... nu puteai sa vezi? Scrie pe google Metro 2033 book. Eu am gasit dar site-uri americane si online doar in rusa.

| George_Focsaneanu_1998 a răspuns:

Http://www.beereads.com/metro-2033-dmitry-glukhovsky?page=0,0

Cartea e in engleza are 249 de pagini dar macar o poti citi.

| IMF a răspuns:

Primele 3 capitole sunt traduse aici: https://hamsterfericit.wordpress.com/2016/10/04/metro-2033/