| Decebalul a întrebat:

Unde dau pe Creative Monkeyz ca sa vad episoadele trecute din Mo si Foca?

Răspuns Câştigător
| praf a răspuns:

In josul paginii http://creativemonkeyz.com/category/roboti/page/2/ ai niste numere dai click pe numerele acelea

7 răspunsuri:
| Ursuletz3Chocolatiu a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/category/roboti/
Te duci in josul paginii si dai pe ce episod vrei sa urmaresti.

| cucaracia a răspuns:

Intrebarea aceasta nu a fost pusa... fi calm si continua sa ai o parere buna despre omenire... in timp ce-ti bagi un glontz-n cap

| Decebalul explică (pentru cucaracia):

Raspunsul tau nu are nici o legatura cu intrebarea mea care daca nu vezi ca are un raspuns castigator nu-ti dai nici seama ca esti antipatic!

| cucaracia a răspuns:

Din nou... ma faci sa am o parere mai proasta despre omenire deci inceteaza.

si in caz ca nu ai inteles (si nu ai inteles) raspunsul anterior, acela era doar un sfat pentru psihicul meu instabil.
Si am mare nevoie si acum de unul, pentru ca ...gramatica ta. lipsita de virgule in locuri in care ar fi necesara prezenta lor sau ceva si mai grav. prepozitia in acuzativ 'pe'..."intrebarea PE care"* asa e corect; ceea ce apropo de creativemonkeyz, daca tot esti fan nu ar trebui sa faci aceasta greseala.

| Decebalul explică (pentru cucaracia):

Bine ca esti tu destept si ca tu pui virgule acolo unde trebuie!
Si de unde stii ca nu am inteles raspunsul tau anterior, ce esti cititor de minti?

| cucaracia a răspuns (pentru Decebalul):

Ai spus ca raspunsul meu nu are legatura cu intrebarea ta... dar avea, deci nu ai inteles raspunsul.
nu trebuie sa citeasca nimeni mintile nimanui.

| ShutingDown a răspuns:

Scrii pe google CreativeMonkeyz dai pe prima si dai la robotzi si acolo iti da toate episoadele te rog funda!