| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc pesti de cumparat,pentru acvariu ma refer,ce-mi recomandati?

2 răspunsuri:
| Gamerita a răspuns:

A.la un magazin de animale big grin sau vr doar pesti? da am rog nu stiu. laughing bafta!

| Rawwrr a răspuns:

Pesti de acvariu gasesti la magazinele de animale.Eu am guppy care nasc direct.[patetic, stiu].Dar am realizat ca nu se merita sa ii tii. Poate naste si la 100 de pui.Pentru ca 50% dintre ei mor.Pestii Beta sunt cei mai frumos pesti de acvariu, cel putin dupa parerea mea, dar nu au voie sa stea mai multi intr-un acvariu ca se bat.Du-te la un magazin de animale si intreaba acolo.Iti va spune mai multe despre ei.Depinde si de preferintewinking. Succes.

Întrebări recente