| Alexutzuxx a întrebat:

Unde gasesc versuri de 1 martie ca n-am gasit pe gogle asa de bune ca vreau sai dau doamnei invatatoare o felicitare si nu stiu ce sa scriu?

2 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Iti doresc un 1 Martie fericit si o primavara care sa iti bucure intregul an! ( cu dumneavoastra)

Un buchet de lacramioare, un manunchi de sentimente frumoase si o gramada de imbratisari… special pentru tine! La multi ani de 1 martie! intr-adevar sunt greu de gasit