| NiiiaaRawwr a întrebat:

Ce faceti maine de revelion, cum va imbracati, cum va faceti parul?

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Am o rochita neagra si de la sani are buline albe si mov si o iau cu un bolero mov (primit de la rochie) si niste balerini negrii cu un dress negru. Parul ziceam sa mi-l las desfacut si sa'mi pun o bentita. Ca machiaj doar rimel si un gloss. happy

| Crisu a răspuns:

Hi!
Pai despre haine:Mi'am luat o rochita fara bretele love struck si un dres cu gauri laughing, niste cizme gri (poate mai gasesc azi sau mai "UVG" ca erau mai ieftine albe cu bulinute negre) si o vestuta alba cu buline negre.
Si parul inca am de ales, ori mi'l ondulez ori mi'l fac cu placa.

| JuLien a răspuns:

Since iti raspund...de revelion ma duc sa petrec cu niste prieteni...
- o sa ma imbrac ca un cocalar... o camasa roz deschisa pana in buric...si cinspe tone de aur din plastic la gatlaughing
-parulthinking tot ca un cocalar. o creasta ca a lui C. Ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !