| Kitty a întrebat:

Unde o sa va petreceti Craciunul si revelionul? alaturi de faimilie, prieteni? prin tzari straine?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

De catva ani petrec acasa, astept uratorii, cu plugusorul le daruesc colacei, bomboane si un ban de buzunar. Apoi vin copii, ne bucuram de acest moment si aproape de miezul noptii megem sa vedem spectacolul cu artificii din centrul orasului.Gandurile se indreapta catre noul an care speram sa fie mai bun.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ambele sarbatori de iarna le voi petrece in sanul familiei si alaturi de prieteni.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O sa imi petrec Crciunul si Revelionul alaturi de familia mea si bineinteles de prieteni love strucklove struck

| AvalohAlyn a răspuns:

Le voi petrece impreuna cu familia, nimic nu e mai frumos decat o reuniune in familie.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Craciunul cu toata familia, Revelionul cu toti prietenii.

| Ana_6509 a răspuns:

Ei si tu acum tari straine...nu stii ca-i criza?laughing. Craciunul il petrec acasa in familie iar Revelionul cu prietenii. Dar tu, te-ai hotarat?

| mary_4765 a răspuns:

Pai toate
cu familiea si prietenii
la italy
e super

| Cretzule a răspuns:

Da, in austria la ski

| Larette a răspuns:

Langa my family. I hope so. Sper sa nu se schimbe ceva pana atunci.

| dean a răspuns:

Familie, rude, prieteni, unde atmosfera e cea mai placuta si pe deasupra iti raman si amintiri care peste ani iti sunt de nepretuit, pace voua!

| LiLlYAnNe a răspuns:

Din cauza gripei AH1N1 nu ma duc nicaieri. Vom sta in casa si vom sarbatori cu familia.Ambele sarbatori le voi petrece.

| theodoraafi a răspuns:

Craciunul il voi petrece impreuna cu familia, pentru ca nimic nu e mai frumos decat sa fi alaturi de familie intr-o zi de sarbatoarehappy
si revelionul intr-un club cu toti prietenihappy

| andreea_5709 a răspuns:

Cu familia.nimic nu-i mai frumos!love struck si in plus mai e si gripa astastraight face