| Elenna_4537 a întrebat:

Unde pot citi cartea " pulbere de stele " de isaac asimov online? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

E de fapt Pulbere de stele de Neil Gaimanwinking

| waXonwaXoff a răspuns (pentru Dumnezău):

E de fapt de Asimovwinking

| Dumnezău a răspuns (pentru waXonwaXoff):

E de Neil Gaiman,stiu sigur, pentru ca ma citit cartea si vazut si filmul. Poate o mai avea Asimov un titlu omonim, de care nu stiu.Si ce cauti in raspunsurile mele, vechi de un an? tongue

| cezara30 a răspuns (pentru Dumnezău):

De fapt, exista doua carti: le-am citit pe amandoua: este o pulbere de stele de heil gaiman si o pulbere de stele de isaac asimov :p.

| Elenna_4537 explică:

Da. este Isaac Asimov. Am vazut-o la prietena mea. dar eu nu am gasit`o la bilbioteca. si as vrea s`o citesc neaparat. ca am auzit ca e o carte super. love struck. si daca ati putea dati`mi un site unde o pot citi va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat, e de isaac asimovwinking pentru ca eu am cartea, si am citit-o! happy