| raluca750 a întrebat:

Unde pot citi cartea "zori de zi" de stephanie meyer online? (cartea sa fie intreaga). am incercat pe scribd dar nu am gasit. cine imi da situl primeste funda :X:X:X:X:X

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://chisinau.ch/......-1-0-11818
Înregistrează-te şi poţi lua de acolo. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate descarca de pe diverse bloguri. Eu o am pe calc in word si in pdf happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate descarca de pe diverse bloguri. Eu o am pe calc in word si in pdf happy

| carmensorin a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna, te rog mi le poti trimite si mie pe mail...please...carmen_camelia2003@yahoo.com. Multumesc mult de tot si scuze!

| adelina_9027 a răspuns:

Nuuuuuuu